Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dräger X-am 5000

5. 8. 2012

Dräger X-am 5000 patří do nové generace detektory plynu, vyvinuté speciálně pro osobníx-am_5000.jpg monitorování. Podle potřeby je možné s přístrojem Dräger X-am 5000 používat různé senzory, čímž se z něj stává ještě flexibilnější společník. Senzory lze navíc velmi jednoduše namontovat dodatečně, přestavět nebo také přizpůsobit jiným plynům. Zařízen s 1 až 5 detektory spolehlivě měří hořlavé plyny a páry, stejně jako O2 a škodlivé koncentrace O3, Cl2, CO, CO H2-CP, CO2, H2, H2S, HCN, NH 3, NO, NO2, PH3, SO2, COCl2, organické páry, Odorant a Amine. Lze např. nastavit kombinaci k detekci plynů CO, CO2, CH4 a NOx.

S použitím bezpečnostního softwaru Dräger mohou být všechna data a výsledky měření shromažďována na jednom centrálním místě. Proto se archiv neustále vyvíjí, díky čemuž máte kdykoli bezpečný a konkrétní přístup ke správným datům. Shromažďovaná data mohou být navíc vyhodnocována s použitím softwaru Dräger GasVision.

Při použití v extrémních podmínkách není čas na stálé sledování dat z LCD, proto Dräger X-am 5000 disponuje optickým i akustickým alarmem.

ZDROJ: Dräger Safety s.r.o. -